KONTAKT

Kontakt z nami

OFERTA HANDLOWA B2B

Dotyczy firm instalatorskich i dystrybutorskich

podkarpackie, małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, lubelskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Piotr Maszewski

opolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Tomasz Świderek

dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie

Piotr Wróbel

Wyślij zapytanie poprzez formularz online

Jeśli jesteś instalatorem lub dystrybutorem i chcesz wprowadzić do oferty nasze produkty, możesz także zostawić do siebie kontakt poprzez formularz online. Odpowiedni Manager Regionalny skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji, w tym nt. dostępności i cen naszych produktów oraz warunków handlowych. 

OFERTA HANDLOWA DETALICZNA

Dla klientów indywidualnych (detalicznych)

Zakup naszych urządzeń, tj. baterii Soluna, inwerterów hybrydowych Afore, inwerterów hybrydowych Solinteg lub urządzeń dodatkowych oraz kompletnych systemów magazynowania energii możliwy jest za pośrednictwem firm instalatorskich i dystrybutorskich. Każdorazowo, jeśli nabywca końcowy jest zainteresowany zakupem naszych rozwiązań, może poprosić dowolnego instalatorska / dystrybutora o złożenia zapytania / zamówienia w jego imieniu.

Znajdź nasze produktu na:

Afore Polska Sp. z o. o.

ul. Biecka 21A
38-300 Gorlice

Wsparcie techniczne

+48 799 399 690
serwis@afore.com.pl

Dane firmy

NIP: 7382150296
REGON: 364940994

FORMULARZ KONTAKTOWY

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, dokonać zakupu lub poznać ceny? Wypełnij formularz, a nasz Przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji.

UWAGA

Prowadzimy sprzedaż wyłącznie w modelu B2B. Klienci indywidualni mogą dokonać zakupu u oficjalnych sprzedawców. Więcej tutaj.